OK
وب سایت آی پی اچ کو
history

معرفی شرکتبا استعانت از پیشگاه ذات احدیت و به حول و قوه الهی شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران با استفاده از نیروهای علمی، جوان و توانمند و برخورداری از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاهها، خود را خدمتگزار جامعه پزشکی می داند و در راه نیل به اهداف سلامت محور، همواره کوشا و ساعی است. شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران با توان تولید حداقل چهل میلیون عدد انواع محصولات با کیفیت L.V.P (محصولات تزریقی حجیم) در حجم های  500 و  1000 سی سی پیشتاز صنعت تولید سرم بوده و برای اولین بار و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دستگاه مجهز و منطبق با ضوابط و اصول داروسازی و به روش B.F.S انواع محصولات S.V.P (محصولات تزریقی با حجم کم) شامل آب مقطر استریل تزریقی، محلول سدیم کلراید % 0.9 تزریقی و نیز قطره های چشمی مشتمل بر انواع قطره های اشک مصنوعی تکدوز 0.5 میلی لیتری و قطره نفازولین تک دوز چشمی را از هر نظر مشابه انواع خارجی ساخته شده در کشورهای پیشرفته تولید می نماید.
 
این شرکت با دراختیار داشتن فضای آزمایشگاهی مدرن به مساحت 1100مترمربع و امکانات متناسب و متخصصین زبده و توانمند در امور تحقیقات و نوآوری در تدارک تهیه داروهای جدید می باشد تا انشاءالله به موقع آنها  را تولید و به جامعه عرضه نماید. این مدیریت اعتقاد دارد که امانت دار سهامداران شرکت بوده و به منظور ارتقاء و اعتلای شرکت با استعانت از خداوند منان و تکیه بر هم افزایی روزافزون نیروهای متخصص ، بطور مستمر با کیفیت ترین محصولات را در جهت نیل به اهداف شرکت و سلامت جامعه و مصرف کنندگان تولید می نماید.  با توجه به اینکه شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران شرکتی آینده نگر و کیفیت محور است، همه مدیران و کارکنان این شرکت خود را متعهد به تولید با کیفیت و تبعیت از مقررات و ضوابط داروسازی می دانند.

آنچه که امروز مسئولیت آن را بعهده داریم متعلق به آیندگان است که ما امانت دار آن هستیم.


شرکت فرآورده‏ های تزریقی و دارویی ایران درتاریخ 23 اسفند ماه 1335براساس قراردادی که مابین شرکت دون باکستر آمریکا و شرکت تام تریندینگ ایران منعقد شده بود تحت نام اولیه شرکت لابراتوارهای دون باکستر تاسیس و با شماره5541 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید .
پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، شرکت مذکور تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران قرارگرفت و در مهرماه سال 1360 به نام شرکت فرآورده های تزریقی  ایران تغییر یافت  و در سال 1377 وارد بازار بورس گردید.
با تلاش و همت مدیران و کارکنان  و گسترش فعالیت های شرکت  و تغییر نام آن به شرکت فرآورده های تزریقی و دارویی ایران هم اکنون با تولید محصولات تزریقی حجیم شامل انواع سرمهای 500cc و 1000cc و محصولات کم حجم شامل ویال های درمانی 5cc  و ویال های چشمی 0.5cc شامل اشک های مصنوعی و نفازولین و خط قرص و کپسول و بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و امکانات تولید و آزمایشگاهی یکی از شرکتهای معتبر صنعت دارویی ایران به شمار می رود.


•  دریافت نشان و استاندارد بین المللی FCC  ، انتخاب نخست مشتریان و سرمایه گذاران در معاملات بورس از کشورآلمان در سال94
•  دریافت نشان زرین کیفیت و مرغوبیت تولیدات از اجلاس متخصصین Bainex در سال94
•  کاندیدای دریافت دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه Golden State  در سال94
•  انتخاب مدیریت عامل شرکت بعنوان مدیر کارآفرین و برتر کشور از سوی مجلس شورای اسلامی،  وزارت صنایع ومعادن و تجارت و اتاق بازرگانی در سال93 و 94
•  دریافت جایزه شهرت برند و مدال شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا EBCL  در سال 1394
•  دریافت گواهینامه ISO9001-2015  در مدیریت کیفیت
•  انتخاب مدیریت عامل شرکت بعنوان مدیر برتر و نمونه شهرستان ری در سالهای 89 و 90
•  دریافت لوح تقدیر در بهره وری و کیفیت از جشنواره ملی بهره وری
•  دریافت لوح تقدیرخوش حسابی از بانک تجارت
•  دریافت لوح  بهره وری مواد از انجمن ملی بهره وری ایران در بین 50 شرکت داروسازی در سال90
•  کسب لوح Best Documentation Management  از شرکت Quality Austria  در پی اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت
•  دریافت تقدیرنامه درکسب رتبه دوم “کیفیت افشا “، “قابلیت اتکا” و “اطلاع‌رسانی مناسب” دربین کلیه شرکت‌های پذیرفته شده دربورس اوراق بهادارتهران با افزایش رشد شاخص های مربوط
• دریافت لوح تقدیر برای عملکرد مناسب در بخشهای جانبی از طرف اتاق بازرگانی
• دریافت گواهینامه رتبه سیمین از مرکز ملی رتبه بندی اتاق بازرگانی
• کسب ایزو 14001:2004 TCS certificate  در سال 95
• کسب ایزو 14001:2015 TCS certificate  در سال 96
• کسب گواهینامه حامیان محیط زیست در سال 94


گالری افتخارات ما شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت داروسازی ایران برای ایفای نقشی مؤثر و راهگشا در فرآیند درمان و سلامت، خود را متعهد می‌داند تا با رعایت حداکثری استانداردهای حرفه‌ای و علمی در کلیه فرآیندهای تولیدی و پشتیبانی خود، نیازها و انتظارات مشتریان را برآورده سازد.
خط‌ مشی کیفیت شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران مبتنی بر تعهد مشترک کارکنان و مدیریت شرکت برای  GMP و نوآوری و توسعه محصول به اتکای فعالیت های نظامند و برنامه های دستیابی به الزامات کیفی ، استقرار اصول جامع و آینده‌نگر، بهبود پیوسته، بازنگری و به‌روزرسانی معیارها و روش‌ها، گسترش دانش و مهارت سرمایه‌های انسانی است.
شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران رعایت الزامات زیست‌ محیطی و مسئولیت‌پذیری در قبال تأثیرات جاری و آتی بر محیط‌زیست را به‌عنوان یکی از اهداف اصلی برنامه‌ها و فعالیت‌های خود قرار می‌دهد.
ISO 9001  به عنوان تضمین راه بررسی در بالاترین سطح سازمانی استقرار نظام تضمین کیفیت مبتنی بر استانداردهای  شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران اتخاذشده و تأمین منابع لازم برای پیاده‌سازی و نگهداشت آن در دستور کار قرارگرفته است. ارزش‌های این خط‌مشی در جایگاه ارزش‌های بنیادی شرکت فرآورده‌های تزریقی و داروئی ایران بوده و زمینه‌های تفکر، برنامه‌ریزی و اقدامات شکل‌گرفته در شرکت را بازتاب می‌کند.


بهبود مستمر و اثر بخشی در سیستم مدیریت یکپارچه و بهره وری  و تعالی  سازمان.
بهبود مستمر در بازدهی منابع و مصرف بهینه انرژی و منابع ملی.
بهبود فرآیند رسیدگی پاسخ به شکایات مشتریان در جهت دستیابی به رضایت مشتری.
حفظ و ارتقاء منابع انسانی شرکت از طریق آموزش ، مشارکت و توانمند سازی کارکنان.
مشتری مداری، خلاقیت و نوآوری، تعهد به کیفیت، بهبود پیوسته، استقرار نظام تضمین کیفیت مبتنی بر استاندارهای ISO 9001 و ISO 14001 ،  برآورده کردن نیاز و انتظارات ذینفعان ، مشتریان و نو آوری و توسعه محصول.
کمک به ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق ارائه محصولات با کیفیت.
افزایش درآمد شرکت در قالب فعالیت های اقتصادی و ایجاد ارزش افزوده ، بهره گیری از فرصت های جذب منابع از بازار پول و سرمایه